icon

ul. Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków

icon

Pn. - Czw.: 07.00 – 16.30, Pt.: 7.00 - 15.30

flag pl

Opis produktu


 

Nowy GUARD to połączenie nowoczesnego designu, mocnych parametrów technicznych oraz regulacji zakresu pracy urządzenia. Kurtyna powietrzna GUARD jest synonimem nowoczesności, najwyżej jakości i zaawansowanej technologii. To profesjonalna i estetyczna kurtyna powietrzna, której głównym zadaniem jest utrzymanie bariery ochronnej przy wejściu do obiektu.

Kurtyny marki SONNIGER  zabezpieczają wejścia do budynku przed zimnym i ciepłym powietrzem, a także kurzem czy owadami. Zastosowanie kurtyny pozwala zminimalizować straty ciepła, co wpływa pozytywnie na koszty eksploatacji obiektu jak i komfort pracy. Linia kurtyn GUARD jest przeznaczona do obiektów, w których wysokość instalacji urządzeń nie przekracza 4 m.

Kurtyny powietrzne w okresie zimowym chronią przed utratą ciepła w pomieszczeniach, poprzez odpowiednie ukierunkowanie ciepłego strumienia powietrza, zapobiegając przenikanie do pomieszczenia chłodnego powietrza z zewnątrz. W okresie letnim mogą być używane jako kurtyny chłodzące – bez podgrzewania, zapobiegając przedostawanie się do wnętrza pomieszczenia nagrzanego powietrza z zewnątrz oraz zanieczyszczeń. Ich zastosowanie znacznie obniża koszty eksploatacyjne związane z ogrzewaniem lub chłodzeniem pomieszczeń oraz skutecznie poprawia komfort cieplny w pomieszczeniach w których zostaną zastosowane.