icon

ul. Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków

icon

Pn. - Czw.: 07.00 – 16.30, Pt.: 7.00 - 15.30

flag pl

Opis produktu


 

Wentylatory DOSPEL WOKS stosowane są w systemach wentylacji wywiewnej jako podstawowe elementy wyciągu zużytego powietrza. Wentylatory są przystosowane do montażu ściennego lub okiennego. Mogą wyrzucać zużyte powietrze bezpośrednio na zewnątrz budynku zaraz za przegrodę na której są zamocowane lub też wyciągać powietrze do już istniejącej wyciągowej instalacji wentylacyjnej. Dzięki swoim ponadprzeciętnym parametrom technicznym gwarantują długą i satysfakcjonującą pracę. Na uwagę zasługuje choćby fakt, że modele te mogą pracować z maksymalną temperaturą pracy 70 ºC

Wentylatory WOKS są przystosowane do regulacji za pomocą opcjonalnego regulatora. Takie rozwiązanie pozwala na dostosowanie strumienia wyciąganego powietrza do aktualnego rzeczywistego zapotrzebowania.

Wentylatory WOKS są urządzeniami o uniwersalnym zastosowaniu. Można je stosować zarówno w pomieszczeniach użyteczności publicznej (np. sklepy, restauracje, czy bary), jak i w obiektach przemysłowych (np. hale, magazyny, warsztaty, garaże).