icon

ul. Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków

icon

Pn. - Czw.: 07.30 – 16.30, Pt.: 7.30 - 15.30

flag pl

Masz pytania?

Porozmawiajmy

    Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Administracja:

    Wacław Dymek

    Wiceprezes Zarządu

    icon wdymek@amster.pl icon +48 513 177 654

    Edyta Grzesikowska

    Kierownik Działu Administracyjno-Finansowego

    icon egrzesikowska@amster.pl icon +48 572 293 440 icon +48 12 682 10 65

    Zofia Kubowicz

    Specjalista ds. Administracyjno-Finansowych

    icon zkubowicz@amster.pl icon +48 510 706 355 icon +48 12 682 10 64

    Paweł Wanielista

    Kierownik Magazynu

    icon magazyn@amster.pl icon +48 512 140 807

    Dział Sprzedaży

    Obsługa Klienta indywidualnego

    Szymon Matura

    Kierownik Działu Sprzedaży

    icon smatura@amster.pl icon +48 507 187 313

    Natalia Biel

    Specjalista ds. Sprzedaży

    icon nbiel@amster.pl icon +48 504 823 749

    Dział Handlowy

    Obsługa Firm

    Marcin Kulpa

    Dyrektor Handlowy

    icon mkulpa@amster.pl icon +48 605 439 585

    Piotr Horniak

    Kierownik Działu Handlowego

    icon phorniak@amster.pl icon +48 510 712 125

    Michał Grzybowski

    Doradca Techniczno - Handlowy

    icon mgrzybowski@amster.pl icon +48 515 100 461

    Mariusz Ostrowski

    Doradca Techniczno - Handlowy

    icon mostrowski@amster.pl icon +48 512 300 405

    Bartłomiej Świątkowski

    Doradca Techniczno - Handlowy

    icon bswiatkowski@amster.pl icon +48 504 251 532