icon

ul. Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków

icon

Pn. - Czw.: 07.00 – 16.30, Pt.: 7.00 - 15.30

flag pl

Amster Global Spółka z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijająca się firmą posiadającą wiedzę, oraz wieloletnie doświadczenie.

Od 2008 roku towarzyszymy naszym Klientom aby efektywnie służyć radą w doborze oraz sprzedaży urządzeń klimatyzacyjno-wentylacyjnych.

Naszą siłą jest wiarygodność, oraz pracownicy posiadający duże doświadczenie i wiedzę techniczną. Z branżą HVAC związani jesteśmy od blisko 10 lat. Współpracując z wieloma czołowymi producentami, poznaliśmy ich mocne i słabe strony, dzięki czemu wiemy jak poruszać się w łańcuchu dostaw wspomagając realizację Państwa inwestycji.

W naszej ofercie odnaleźć można bogatą gamę urządzeń do klimatyzacji, wentylacji oraz ogrzewania. Dobrze wyposażony magazyn umożliwia zagwarantowanie terminowych dostaw dla naszych klientów co przekłada się na oszczędność czasu a co za tym idzie, obniżenie kosztów realizacji inwestycji.

Ciągły rozwój naszej kadry pracowniczej, udział w wielu szkoleniach certyfikujących oraz monitorowanie nowinek technicznych sprawia że jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać większość problemów jakie może napotkać instalator w trakcie swojej pracy. Nasi handlowcy reagując na Państwa pozostając stale do dyspozycji.

Wzrost ilości zadowolonych klientów firmy sprawił, iż koniecznym okazało się zwiększenie powierzchni magazynowo – biurowej. Od Czerwca 2016r., firma korzysta z nowoczesnej hali magazynowej oraz zaplecza biurowego. Nowa lokalizacja umiejscowiona jest w dogodnym pod względem logistyki miejscu naszego miasta. Bliskość zjazdu na obwodnicę Krakowa oraz łatwość dojazdu do siedziby firmy, pozytywnie wpływa elastyczność współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

Jak powiedział Thomas A. Edison „Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej… znajdę go.”, podążając za tymi słowami, staramy się zawsze szukać najlepszych rozwiązań dla naszych klientów minimalizując koszty i maksymalizując ich zadowolenie ze współpracy.

Pozdrawiamy
Amster.pl Team!