icon

ul. Obrońców Modlina 9, 30-733 Kraków

icon

Pn. - Czw.: 07.00 – 16.30, Pt.: 7.00 - 15.30

flag pl

Opis produktu


 

Jednofazowe wentylatory odśrodkowe. Idealnie nadające się do zastosowań jako m.in. nadmuch świeżego powietrza do komory spalania w kotłach na paliwo stałe, ale również mogą być stosowane w instalacjach wentylacyjnych zarówno nawiewnych jak i wywiewnych. Urządzenie jest zdolne do transportu powietrza o temperaturze do 40 st.C. Ich niewątpliwym atutem jest kompaktowa budowa i małe wymiary, dzięki czemu wentylator może być umiejscowiony w trudno dostępnych ciasnych miejscach. Są lekkie i łatwe w montażu a niski poziom hałasu sprawia, że nie są uciążliwe dla otoczenia. Wentylatory BDRS mają możliwość regulacji prędkości przy pomocy opcjonalnego regulatora dostępnego na pozostałych aukcjach.

Bardzo solidnie wykonany wentylator odśrodkowy. Skrzydła są ocynkowane i wykonane w konstrukcji aerodynamicznej zapewniającej aerodynamiczny i regularny przepływ powietrza. Dzięki takiej budowie – skrzydła pracuje cicho. Zaprojektowany tak, aby działał bezobsługowo przez długi okres czasu.

Korpus i kapelusz wykonane są z elektrostatycznej blachy malowanej proszkowo. Klatka ochronna z drutu wykonana jest z elektrostatycznie malowanej proszkowo stali. Silnik i wirnik wentylatora są połączone z korpusem głównym za pomocą stalowych nośników. urządzenie jest zdolne do przepuszczania powietrza o maksymalnej temperaturze 40 st.C. Klasa izolacji typu B.